Kontaktujte nás

+420 777 880 004

+420 774 671 790

LYMFOM HELP GOLF TOUR

AKTUÁLNÍ INFORMACE O LYMFOM HELP GOLF TOUR S KLÁROU SPILKOVOU NALEZNETE NA OFICIÁLNÍCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ZDE.

Rok 2015 byl pro Bestalent zásadní pro jeho rozšiřování v rámci zajímavých sportovních projektů a akcí. Uzavřeli jsme spolupráci s občanským sdružením Lymfom Help o.s., sdružením, které poskytuje podporu a pomoc pacientům s diagnózou maligní lymfom.

V golfové sezóně 2015 jsme pořádali Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou, patronkou sdružení, která si s hráči v rámci jednotlivých turnajů zahrála vybrané jamky. V dubnu jsme odstartovali golfovou tour prvním turnajem v Olomouci, následoval květnový turnaj na Zbraslavi, červnové turnaje v Mladé Boleslavi a v Sokolově a finišovali jsme v srpnu na Karlštejně.

Finanční výtěžek z golfové tour byl předán občanskému sdužení Lymfom Help o.s., který jej využil na zajištění zdravotních a rehabilitačních pobytů pro pacienty s maligním lymfomem. Víkendových pobytu se zúčastnitli také lékaři a fyzioterapeuti, kteří pomáhají pacientům pracovat na fyzickém těle a na možnosti vrátit se do běžného života.

V roce 2016 jsme odstartovali další ročník golfové tour s Klárou Spilkovou. Pět úspěšných golfových turnajů proběhlo na golfových hřištích ve Mstěticích, Mladé Boleslavi, Karštejně, Sokolově a Černém Mostě. Finanční výtěžek byl věnován na vydání knihy „Jak dál po léčbě lymfomu“.

Srdečně děkujeme všem partnerům, kteří podpořili Lymfom Help Golf Tour v roce 2015 a 2016. Těšíme se na spolupráci na dalších turnajích.

Rádi byste se stali partnery Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou v roce 2017 a podpořili tak dobrou věc? Kontaktujte nás. Rádi Vám podáme bližší informace.

 

 

Logo Bestalent

ÚVOD Kontakt Galerie O NÁS REFERENCE PŘIHLAŠ SE 2017 POŘÁDÁME LYMFOM TOUR

© 2018 BESTALENT GOLF EVENTS

Designed by DNF | Powered by M2SYSTEM