Kontaktujte nás

+420 777 880 004

+420 774 671 790

LYMFOM HELP GOLF TOUR

V ROCE 2016 VZNIKLI OFICIÁLNÍ STRÁNKY LYMFOM HELP GOLF TOUR S KLÁROU SPILKOVOU, KDE NAJDETE AKTUÁLNÍ INFORMACE.

Rok 2015 byl pro Bestalent zásadní pro jeho rozšiřování v rámci zajímavých sportovních projektů a akcí. Uzavřeli jsme spolupráci s občanským sdružením Lymfom Help o.s., sdružením, které poskytuje podporu a pomoc pacientům s diagnózou maligní lymfom.

V letošní golfové sezóně jsme pořádali Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou, patronkou sdružení, která si s hráči v rámci jednotlivých turnajů zahrála vybrané jamky. V dubnu jsme odstartovali golfovou tour prvním turnajem v Olomouci, následoval květnový turnaj na Zbraslavi, červnové turnaje v Mladé Boleslavi a v Sokolově a finišovali jsme v srpnu na Karlštejně.

Finanční výtěžek z golfové tour byl předán občanskému sdužení Lymfom Help o.s., který jej využije na zajištění zdravotních a rehabilitačních pobytů pro pacienty s maligním lymfomem. Na těchto víkendových pobytech budou k dispozici lékaři a fyzioterapeuti, kteří pomáhají pacientům pracovat na fyzickém těle a na možnosti vrátit se do běžného života.

Společnostem jsme nabídli možnost stát se partnerem Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou, která se osobně zúčastnila všech golfových turnajů

Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou 2015 je úspěšně završena a již nyní připravujeme další ročník!

Srdečně děkujeme všem partnerům, kteří podpořili Lymfom Help Golf Tour 2015 a těšíme se na spolupráci v golfové sezóně 2016!

Rádi byste se stali partnery Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou v roce 2016 a podpořili tak dobrou věc? Kontaktujte nás. Rádi vám podáme bližší informace.

 

 

Logo Bestalent

ÚVOD Kontakt Galerie O NÁS REFERENCE PŘIHLAŠ SE 2017 POŘÁDÁME LYMFOM TOUR

© 2017 BESTALENT GOLF EVENTS

Designed by DNF | Powered by M2SYSTEM